Strona główna >>> Poradnie >>> Poradnia POZ
Gabinet lekarza POZ (kontrakt NFZ);
SZCZEPIENIA P/GRYPIE - 80 ZŁ
W ramach podstawowej opieki zdrowotnej obowiązuje rejestracja godzinowa. Umawianie wizyt możliwe jest osobiście przy Al. I.J. Paderewskiego 35 (teren Stadionu Olimpijskiego) lub telefonicznie pod nr 71 348 37 34 , w godzinach pracy przychodni, pon. - pt. 8.00 - 18.00, sob. -  9:00 - 12:00 , oraz mailowo info@olimpijska.com.
Lekarze POZ sprawują opiekę medyczną nad Pacjentami, którzy zdeklarowali się na korzystanie z usług przychodni nieodpłatnie. Zajmują się profilaktyką, leczeniem i poradnictwem medycznym. W ramach leczenia wykonywane są nieodpłatnie badania laboratoryjne i obrazowe: USG, RTG, EKG. W razie potrzeby kierują do poradni specjalistycznych, dostępnych również na terenie placówki, co ułatwia dostęp do lekarza specjalisty i skraca czas oczekiwania na wizytę.
Składanie deklaracji możliwe jest codziennie, w godzinach pracy przychodni, w rejestracji. Zapisać można się zgłaszając z dokumentem tożsamości, zawierającym nr PESEL oraz dokumentem potwierdzającym aktualne ubezpieczenie zdrowotne.
 

Przyjmujący lekarze:

specj. med. rodz. i specj. med. sport. Aneta Wirkijowska
specj. med. rodz.. Marek Fedorowicz
specj. med. ch. wewn. i specj. rehabilitacji.med. Adam Frąckiewicz

specj. med. rodzi. Aksana Kutsko

 

 

 
 
 
Międzywojewódzka Przychodnia Sportowo-Lekarska S.A.
51-612 Wrocław, al. I.J. Paderewskiego 35