Strona główna >>> Poradnie >>> Poradnia POZ
Gabinet lekarza POZ (kontrakt NFZ);
SZCZEPIENIA P/GRYPIE - 70 ZŁ
W ramach podstawowej opieki zdrowotnej obowiązuje rejestracja godzinowa. Umawianie wizyt możliwe jest osobiście przy Al. I.J. Paderewskiego 35 (teren Stadionu Olimpijskiego) lub telefonicznie pod nr 71 348 37 34 lub 71 347 33 00, w godzinach pracy przychodni, pon. - pt. 8.00 - 18.00, sob. -  9:00 - 12:00 , oraz mailowo info@olimpijska.com.
Lekarze POZ sprawują opiekę medyczną nad Pacjentami, którzy zdeklarowali się na korzystanie z usług przychodni nieodpłatnie. Zajmują się profilaktyką, leczeniem i poradnictwem medycznym. W ramach leczenia wykonywane są nieodpłatnie badania laboratoryjne i obrazowe: USG, RTG, EKG. W razie potrzeby kierują do poradni specjalistycznych, dostępnych również na terenie placówki, co ułatwia dostęp do lekarza specjalisty i skraca czas oczekiwania na wizytę.
Składanie deklaracji możliwe jest codziennie, w godzinach pracy przychodni, w rejestracji. Zapisać można się zgłaszając z dokumentem tożsamości, zawierającym nr PESEL oraz dokumentem potwierdzającym aktualne ubezpieczenie zdrowotne.
 

Przyjmujący lekarze:

specj. med. rodz. i specj. med. sport. Aneta Wirkijowska
specj. med. rodz.. Marek Fedorowicz
specj. med. ch. wewn. i specj. rehabilitacji.med. Adam Frąckiewicz

lek. Aksana Kutsko (w trakcie specjalizacji med. rodz.)

 

 

 

 
 
 
Międzywojewódzka Przychodnia Sportowo-Lekarska S.A.
51-612 Wrocław, al. I.J. Paderewskiego 35